7v1 Fén a kulma na vlasy

Neohodnoceno

Multifunkční pomocník v péči o vaše vlasy. BellaSkin 7v1 fén v luxusní bílo zlaté barvě pomocí 7 výměnných nástavců zajistí dokonalý styling na každý den. Díky inteligentnímu nastavení 3 stupňů teploty a 2 rychlostí se tento pomocník dokáže přizpůsobit všem druhům vlasů a účesům.

Jeden z nejvýkonnějších motorů zajistí rychlé a efektivní vyfoukání bez zbytečného zatížení vašich vlasů. Motor je dostatečně výkonný a umožňuje vznik Coanda efektu (Coanda efekt přitahuje vlasy k nástavci a sám je navine)

Dopřejte si kvalitní a bezkonkurenční zážitek nebo obdarujte Vaše blízké!

Fén a nástavce obdržíte v luxusním balení.

6 250 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 90
7v1 Fén a kulma na vlasy
Neohodnoceno
komplet9
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Kopie návrhu Popis produktu IPL

 [7v1 vše pro dokonalé vlasy]: Už Vás nebaví mít všude fény, kulmy, stylery a mnoho kabelů? Máme na to dokonalé řešení, tzv. BellaSkin 7v1 fén. Tento multifunkční fén/kartáč pro vysoušení vlasů obsahuje 7 vyměnitelných hlav pro sušení, objem, narovnávání, kulmování a styling. Tento produkt byl původně navržen tak, aby splňoval všechny vaše potřeby pro úpravu vlasů u vás doma, takže nemusíte chodit do kadeřnického salonu v obchodě, ale můžete si snadno vytvořit ideální vzhled doma, čímž ušetříte čas i peníze.

Kopie návrhu Popis produktu IPL (1)

[Šetrné a výkonné]: Náš fén je vyroben s pokročilou termostatickou technologií sušení. Termostatická technologie účinně snižuje statickou elektřinu ve vlasech, aby Vaše vlasy byly nejen zdravé, ale i uhlazené. Proces keramického potažení rovnoměrně rozvádí teplo, aniž by docházelo ke spálení vlasů jako u tradičních fénů. Pomáhá vlasy ošetřovat a vyživovat a zanechává je hebké, hladké a lesklé.

 Kopie návrhu Popis produktu IPL (2)

 

Kopie návrhu Popis produktu IPL (3)

[Snadné ovládání]: Fén je vybaven nezávislými tlačítky pro ovládání rychlosti a tepla, které umožňují ovládání 3 teplot a 2 nastavení rychlosti pro různé délky a typy vlasů. Díky tomu je přístroj vhodný pro vytváření různých stylů; výměna hlavy kartáče je také snadná, stačí stisknout tlačítko pro výběr požadované hlavy kartáče a potvrdit zacvaknutí do hlavní jednotky. 

Kopie návrhu Popis produktu IPL (4)

[Jedinečný design]: Fén/kulma má jedinečný oválný design, který pomáhá uhlazovat vlasy a zabraňuje jejich zamotávání. Rukojeť tohoto horkovzdušného kartáče je ergonomická a snadno uchopitelná s napájecím kabelem otočným o 360 stupňů, což vám umožní snadné a pohodlné používání. Rukojeť je z prémiového materiálu pro pohodlné používání a celý design fénu je doplněn krystaly.

Kartáč na vlasy splňuje bezpečnostní požadavky, je vybaven bezpečnostní zástrčkou ALCI, která detekuje jakoukoli nerovnováhu proudu a vypne se, aby se zabránilo úrazu elektrickým proudem. Naším cílem je dosáhnout 100% SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKŮ. Pokud obdržíte špatné zboží / vadný výrobek / nejste s výrobkem spokojeni, neváhejte nás kontaktovat pro vrácení peněz / výměnu, chceme znát vaše upřímné myšlenky o všech detailech položky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fény
Záruka: 2 roky