BellaSkin IPL epilátor - odstranění chloupků

Novinka
3 480 Kč
Na cestě
Můžeme doručit do:
30.10.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přidat nadpis_1

  • [Ekonomické a levné řešení]: Proč bojovat se staromódními způsoby v odstraňování chloupků, jakými jsou holení, bolestivá epilace, zastřihávání, použití vosku nebo dokonce placení několik desítek tisíc za návštěvy v salónech? Dejte šanci nejpokročilejší technologii pro domácí odstranění chloupků. Jedná se o technologii IPL, která nejenže trvale odstraní chloupky, ale dokonce zlepšuje stav Vaší pokožky. A to vše v pohodlí Vašeho domova.

 IPL epilator

  • [Permanentní odstranění chloupků]: Naše IPL zařízení adaptovalo klinicky ověřenou technologii, kterou používají dermatologové a kosmetické salóny. Principem je vyslat silný puls, který je absorbován vlasovým folikulem. Díky tomu je folikul stimulován a narušen jeho cyklus růstu.

 IPL BellaSkin (2)

  • [Bezpečné a 5 úrovní intenzity]: 5 různých úrovní intenzity vysílaných záblesků pro přizpůsobení různé pleti a barvě chloupků. Úroveň můžete upravit podle oblasti pokožky a rychlosti růstu chloupků. Poprvé doporučujeme udělat test na všech oblastech, které zamýšlíte ošetřit.

 IPL rezimy

  • [Uživatelské nastavení 2 režimů]: 2 režimy použití uspokojí Vaše požadavky na rychlost a efektivnost v ošetření různých oblastí těla. „Manuální“ režim se používá hlavně pro odstranění chloupků na malých plochách, jako jsou bikiny, podpaží a oblast nad rty; režim „Auto“ lze použít pro velké oblasti, jako jsou paže, nohy, břicho a záda.

 IPL pocet

  • [Bezbolestné a trvalé]: BellaSkin IPL laserový odstraňovač chloupků je určen pro trvalé snížení růstu chloupků, zařízení disponuje 600000 záblesky, poskytuje ošetření celého těla po dobu až 20 let. Přístroj je velmi bezpečný a jeho použití je jemné a bezbolestné. Největší konkurenti mají přístroj v rozmezí od 250000 do 400000 záblesků.

 

  • [Záruka kvality]: 100% záruka od profesionálního výrobce s letitými zkušenostmi v oblasti krásy a zdraví. Veškeré přístroje podstupují přísnou kontrolu kvalitu.

 

  • [Prémiová kvalita a služby]: 14denní možnost vrácení peněz bez udání důvodu. Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud byste měli další dotazy, nebo se během používání chtěli na cokoliv zeptat, bez váhání nás kdykoliv kontaktujte.

 Přidat nadpis_2

Prosíme, abyste si před prvním použitím důkladně prostudovali manuál, který naleznete v balení se zakoupeným IPL přístrojem. Další informace naleznete na našich webových stránkách www.bellaskin.cz v Menu, v kategorii „Časté dotazy“.

Doplňkové parametry

Kategorie: IPL epilátor
Záruka: 2 roky